Wist je dat dit recept ook te vinden is in ons bestseller kookboek ‘TOP’? In dit boek vind je de 100 populairste recepten van ons online afslankprogramma. Benieuwd naar alle recepten uit dit boek? Bekijk dan deze pagina.
Kip, kruiden en groente. Deze lekkere Aziatisch georiënteerde soep heeft het allemaal! En dankzij de noedels is het ook nog eens een volwaardige maaltijd. Laatste pluspunt: je kunt je overgebleven groente ook prima kwijt in dit gerecht.
Zo maak je het
- Los de bouillonblokjes op in 1,2 liter water en breng samen met de (geschilde) gember en de sojasaus aan de kook.
- Voeg de kipfilet toe en laat 10 minuten koken.
- Maak de champignons schoon en snijd ze in plakken. Maak de peultjes schoon en snijd deze in schuine reepjes.
- Haal de gember en kipfilet uit de pan. Gooi de gember weg en zet de kip apart.
- Voeg de champignons toe en breng opnieuw aan de kook. Voeg na 5 minuten ook de peultjes toe en kook deze nog 5 minuten mee.
- Snijd ondertussen de kipfilet in stukjes of reepjes.
- Voeg twee minuten voordat je de soep opdient de woknoedels, de taugé en de kipfilet toe en breng kort aan de kook.
- Verdeel de soep over de kommen en garneer met cashewnoten, gebakken uitjes en eventueel ringetjes bosui.
Tips en tricks
- Een gekookt eitje is ook lekker in of bij deze soep.
- Je kunt de kipfilet ook vervangen door kippenpoten. Het gerecht wordt daardoor iets vetter en dus calorierijker, maar het vlees van de kippenpoten smaakt geweldig in deze soep.
- Heb je nog andere groenten over? Deze kun je prima aan de soep toevoegen.

Reacties
18 reactie's op 'Noedelsoep met kip en verse groenten'
Jose
Kun je deze soep ook invriezen of is het handiger om hem voor 1 persoon te maken?
Natalia
Je kan de soep prima invriezen.
Henny
Is er ook een andere soep hou niet van taugé champions gember en peultjes
lidian
kan de gember vervangen worden?dit gebruiken we nooit.
Walter
Je zou het ook kunnen weglaten, dat is niet zo’n punt. Overigens kun je van gember gewoon een heel klein stukje kopen in de winkel. Dan heb je direct alles op, en blijf je er niet mee zitten.
ida bakker
Tip. Je kunt gember ook heel goed invriezen. In hapklare stukken snijden en verpakken in aluminium folie en invriezen.
Walter
Goeie tip! Dat wist ik nog niet. Bedankt 🙂
Miranda van den Akker
Gisteren de noedelsoep gemaakt…hij was heerlijk! Zelfs de kinderen vonden het lekker!
De dag er voor de hamburgers en friet uit de oven. Ook zo lekker!
Ik krijg de hoeveelheid die ik mag eten over de hele dag bijna niet op…erg blij met het weekmenu en goed vol te houden.
Crys
Vanavond heerlijk zitten smullen van deze zalige soep! En dat voor iemamd die niet zo gek is op soep!
Angela
De noedelsoep was erg lekker!! 🙂
Goed bezig!! Mooie duidelijke site met handige tips! 🙂 Ga zo door!!